...

O nas

O Carmen

Witam Państwa z personelem Carmen. Jest dla nas zaszczytem Państwa gościć.

Priorytetem jest tworzenie domowej atmosfery. Podążając za zmieniającymi się trendami równocześnie bazując na kuchni polskiej tworzymy nasze smaki. Urozmaicamy menu oferując Państwu tradycję z nowym podejściem sztuki kulinarnej. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, śródziemnomorskiej. Używamy dobranych, świeżych składników. Dania tworzymy od podstaw. Gwarantuje to naszym gościom jakość dań, miłą obsługę, doznania smakowe, zmysłowe.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe: komunie, urodziny, spotkania biznesowe, towarzyskie, przyjęcia weselne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję. Zapraszamy na wieczory tematyczne organizowane, wieczór hiszpański, indyjski, spotkania poetyckie, przy muzyce na żywo.

Zapraszamy serdecznie

Historia Carmen

Na kartach historii przybliżymy Państwu krótko jak zaczynaliśmy.

Kiedy wiele lat temu moja mama Zofia Sagan gotowała dla nas z pasją, jako mała dziewczynka byłam tym zafascynowana. Uwielbiała organizować przyjęcia, spotkania rodzinne, które skłoniły ją do snucia marzeń o otwarciu restauracji. Nie przypuszczałam, iż Jej pasja przerodzi się w przygodę, która trwa do dziś. Restauracja została stworzona przez moją mamę w 1999 roku. W 2005 roku rozpoczęłam kontynuację tradycji rodzinnej. Z wieloma trudami, tworzyliśmy naszą markę. Z czasem Carmen urosła do dzisiejszej formy cenionej na kulinarnej mapie Międzyzdrojów.

Życzę smacznego

Małgorzata Sagan
Właściciel

Kucharze i obsługa

Kucharze gotują z pasją, wyobraźnią. Starają się aby goście byli zawsze całkowicie usatysfakcjonowani.

Natomiast kelnerzy dbają o miłą atmosferę, chętnie służą radą i pomocą.

Rekomendacje

Wnętrzne

Nastrojowe, wypełnione świeżymi kwiatami. Od maja zapraszamy do śródziemnomorskiego ogrodu.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.